pożyczka bez konta osobistego w banku
Uncategorized

Pożyczka bez konta osobistego w banku–co trzeba wiedzieć o czeku GIRO?

Liczba kont bankowych rośnie z roku na rok. To rozwiązanie wygodne, dające wiele możliwości. Bankowość internetowa umożliwia płacenie rachunków bez wychodzenia z domu, robienie zakupów siedzący w wygodnym fotelu czy korzystanie z ofert firm pożyczkowych wygodnie przeglądając i porównując je do siebie. Okazuje się jednak, że niektórzy klienci nie chcą skorzystać z tej opcji, natomiast zależy im aby dostępna była pożyczka bez konta osobistego w banku. Taka możliwość oczywiście istnieje i to od całkiem dawna!

Czek GIRO znają nasi dziadkowe

Dla wielu osób zainteresowanych pożyczka bez konta osobistego w banku ciekawostką jest, że czek GIRO nie został wymyślony na potrzeby osób bez rachunku bankowego po wielkim rozwoju bankowości internetowej. On istniał jeszcze przed popularyzacją bankowości internetowej i mobilnej. Był to wygodny sposób wypłacania pieniędzy i weryfikacji tożsamości. Obecnie z czeku GIRO korzysta się w wyjątkowych sytuacjach, kiedy z różnych powodów otrzymanie pieniędzy na rachunek bankowy jest niemożliwe lub wnioskujący nie może wykonać przelewu weryfikacyjnego, który po wejściu w życie ustawy antylichwiarskiej jest niezbędny do uzyskania pożyczki.

Złóż wniosek online, odbierz gotówkę osobiście

Pożyczanie bez kona bankowego nie jest trudne, skomplikowane, ani czasochłonne. Co prawda cała procedura trwa dłużej niż w przypadku standardowych ofert, jednak nie da się jej jeszcze bardziej uprościć. Po złożeniu wniosku online i pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki bez konta osobistego w banku instytucja finansowa udzielająca zobowiązania wysyła czek GIRO za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przed przekazaniem przesyłki niezbędne jest pokazanie kurierowi dowodu osobistego. Następnie z czekiem GIRO należy udać się do oddziału Poczty Polskiej, gdzie potwierdzamy naszą tożsamość i wypłacamy gotówkę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *