Jak skopiować kontakty z telefonu na komputer?

Wszyscy wymieniamy od czasu do czasu sprzęt i urządzenia z których korzystamy na co dzień. Dotyczy to dosłownie każdego urządzenia, które z czasem zużywa się w jakiś sposób. Nieważne czy mówimy tutaj o sprzętach związanych z trudem dnia codziennego, takich jak lodówka, piekarnik, pralka czy zmywarka, czy też o sprzętach, które dotyczą rozrywki, takie jak na przykład telewizor. Dotyczy to w szczególności telefonów komórkowych oraz smartfonów. Te małe i podręczne urządzenia wymagają dość częstych i niekiedy kosztownych wymian.

Wymiana telefonu

Jak często wymieniamy nasze telefony komórkowe na nowszy model? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i zależy głównie od uwarunkowań ekonomicznych konsumentów, a także od ich cech charakteru i zainteresowań. Nie dziwi pewnie, że najczęściej telefony komórkowe wymieniają osoby bogate, biznesmeni, właściciele firm, osoby na wysokich stanowiskach kierowniczych, aktorzy i celebryci. Osoby o takim statusie bardzo często czują potrzebę wymiany swojego smartfonu. Następuje to czasami nawet z miesiąca na miesiąc. Rekordziści potrafią w ciągu jednego roku posiadać nawet sześć różnych smartfonów.

Czy to oznacza, że tylko bogaci wymieniają telefony na potęgę? Nic bardziej mylnego. Osoby, które bardzo interesują się nowymi technologiami oraz technologiami mobilnymi, zmieniają swoje smartfony niewiele rzadziej od osób bardzo zamożnych. A są to ludzie, którzy niekoniecznie wiele zarabiają. Często biorą nowy sprzęt na kredyt, innym razem sprzedają stary smartfon i dopiero wtedy kupują nowy.

Trzecia grupa jest chyba najmniej oczywista, ale również najmniej liczna. Są to recenzenci sprzętów elektronicznych oraz blogerzy technologiczni. W skali całego kraju mowa tutaj od tysiącu, maksymalnie dwóch tysiącach osób. Są to jednak ludzie, którzy wymieniają swoje smartfony na potęgę. Jeden na miesiąc to w ich przypadku najzwyczajniejsza norma.

Jak skopiować kontakty z telefonu na komputer?

Częste wymienianie starych telefonów na nowsze modele wiąże się nie tylko z samymi pozytywami. Są również pewne niedogodności o których nie należy zapominać. Wymiana telefonu na nowy prawie zawsze kończy się koniecznością przepisywania na nowy smartfon wszystkich naszych aplikacji, gier, zdjęć oraz kontaktów. Czy jest jakiś sposób żeby temu zapobiec? Oczywiście, że tak. Rozwiązania są dwa.

Pierwszym z nich jest podpięcie wszystkich naszych kontaktów, aplikacji i plików do chmury jednego z dużych gigantów technologicznych. Dzięki temu będziemy mogli wgrać wszystkie potrzebne rzeczy zaledwie jednym kliknięcie poprzez zalogowanie się na swoje konto. Drugim sposobem jest skopiowanie naszych aplikacji i i kontaktów na komputer. Jak skopiować kontakty z telefonu na komputer? Na szczęście nie jest to trudne zadanie i w sieci istnieją dziesiątki poradników jak zrobić to przy użyciu odpowiednich programów komputerowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here