Jakie polecacie filmy?

Bardzo wiele osób ogląda filmy. Niektórzy tak spędzają każdy wieczór, są też takie osoby, które filmy oglądają raz na jakiś czas, a nawet takie, które ich w ogóle nie oglądają. Najczęściej oglądanym gatunkiem filmów, są filmy akcji. Filmy akcji zazwyczaj mają prostą fabułę, i bardzo widowiskowe sceny akcji. Są też takie, które mają rozbudowaną fabułę i praktycznie brak scen akcji, przez co znacznie tracą na wartości. Z uwagi na to, że filmów akcji jest od groma i coraz ciężej jest znaleźć dobry film, poniżej została przygotowana lista kultowych filmów akcji, które mają bardzo dobre sceny, wciągającą fabułę i satysfakcjonujące zakończenie.

Jakie polecacie filmy?

Pierwszym filmem jest John Wick. Opowiada on o płatnym zabójcy, który pod presją zemsty wraca do swojego zawodu. Najlepiej w filmie wypada Keanu Reeves, który idealnie odgrywa rolę płatnego zabójcy zmęczonego życiem. Film z pewnością jest godny polecenia każdemu.
Drugim filmem zasługującym na szczególną uwagę jest film „Red”. Emerytowany agent CIA, Frank Moses zostaje niespodziewanie zaatakowany przez płatnych zabójców. Gdy uchodzi z życiem, jako były zawodowiec postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, i wraz z pomocą dawnych współpracowników – Marvina i Victorii szuka człowieka który chce go zabić. Film jest bardzo ciekawy i bardzo dobrze wykonany.

Niezniszczalni

Kolejnym, trzecim filmem jest seria „Niezniszczalnych”. Fabuła „Niezniszczalnych” polega na tym, że grupa najbardziej niebezpiecznych najemników bierze na cel bardzo niebezpiecznie zlecenie, polegające na zabiciu okrutnego latynoskiego dyktatora. Na miejscu jednak okazuje się, że zadanie jest o wiele trudniejsze. Sam film jest nakręcony w bardzo dobry sposób, sceny akcji są bardzo widowiskowe, a na szczególną uwagę w filmie zasługuje fakt, że w obsadzie występują praktycznie same gwiazdy kina.

Szybcy i wściekli

Kolejnym kultowym filmem jest dobrze wszystkim znana seria ” Szybkich i Wściekłych”. Znany wszystkim dobrze Paul Walker wciela się w postać Briana, młodego policjanta który ma za zadanie rozwikłać śledztwo porywania ciężarówek. W tym celu wnika w świat przestępczy i, jak dobrze wiemy – zafascynowany nim nie wychodzi z niego. Seria bez wątpienia jest już legendarna, i mimo tak długiej historii nadal powstają nowe części. Bez wątpienia film jest wart polecenia.

Więzień labiryntu

Piątym na liście, jest film ” Więzień Labiryntu”. Thomas, młody chłopak budzi się pewnego dnia w tajemniczym labiryncie, z praktycznie wyczyszczoną pamięcią. Okazuje się, że nie jest tam sam, i wraz z innymi młodymi ludźmi próbuje przetrwać w labiryncie pełnym „Dozorców”, którzy wędrują po nim nocą i nie wahają się zabić człowieka. Film jest bardzo dobrze nakręcony, i mimo może się wydawać nieco dziwnej fabuły daje radę. Są ludzie, którym film zapadnie w pamięć do końca życia i są też tacy, którzy o filmie zapomną po jednym dniu. Koniec końców, film ogląda się przyjemnie.
A wy, jakie polecacie filmy?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDom szkieletowy
Następny artykułJak wygląda czerniak?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here