manicure

Decydując się na posiadanie salonu kosmetycznego, musisz przede wszystkim zadbać o jego doskonałe profesjonalne wyposażenie. Będzie ono nie tylko pomocne w codziennej pracy, ale też zagwarantuje dobrą opinię klientów o twoim salonie. Dlatego też jedną z naszych propozycji jest biurko do manicure.

Wygląd salonu często świadczy o jego renomie

Powiedzmy to sobie szczerze: ludzie oceniają miejsca po wyglądzie. To, czy dany gabinet zrobił dobre pierwsze wrażenie, często decyduje o tym, czy chcą korzystać z jego usług. Dlatego tak ważne jest przygotowanie go w sposób jak najbardziej estetyczny i profesjonalny.

Dlaczego warto wybrać nowoczesne, specjalistycznie przygotowane biurko do manicure?

Teoretycznie manicure można zrobić dosłownie wszędzie. Teoretycznie. W praktyce będzie to znacznie łatwiejsze na profesjonalnie przygotowanym do tego celu stole. Doskonałym przykładem będzie biurko do manicure Glass, które odznacza się wszystkimi cechami, o jakich może marzyć profesjonalna stylistka paznokci.

Przede wszystkim biurko Glass posiada szklany, podwyższony blat z pochłaniaczem, który idealnie sprawdza się podczas zabiegów wykonywanych z użyciem frezarki do paznokci. Sprawia on, że pył jest natychmiast wyłapywany i nie zbiera się na stole ani nie unosi w powietrzu. Jest to bardzo korzystne i praktyczne rozwiązanie, które zabezpiecza zarówno klientkę, jak i samą stylistykę przed podrażnieniem, możliwym w przypadku dużej ilości pyłu.

Jednocześnie, biurko do manicure zostało skonstruowane tak, aby zapewniało jak największą powierzchnię do schowania podręcznych przedmiotów. Posiada trzy odkryte półki po jednej stronie, które gwarantują możliwość szybkiego wyciągnięcia kolejnych akcesoriów. Po jego drugiej stronie mieści się pojemna, zamykana szafka, nad którą umieszczono dwie szuflady na drobiazgi.

Dzięki takiej konstrukcji biurko do manicure to gwarancja wygodnej, szybkiej pracy. Komfort stylistki idzie tutaj w parze z komfortem klientki.

Elegancja w każdym calu

Kolejną niewątpliwą zaletą biurka do manicure jest jego wygląd. Każdy model został przygotowany tak, aby nie tylko spełniał najwyższe standardy pod względem wygody, ale również, aby dobrze pasował do wystroju wnętrza. Dzięki temu dodaje mu elegancji i sprawia, że jest ono pozytywnie oceniane.

Zaproponowane w poprzednim akapicie biurko Glass idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych, utrzymanych w jasnej kolorystyce, z dużą ilością szkła i chromowanych wykończeń. Jednak dla osób przywiązanych do bardziej tradycyjnych wystrojów wnętrza także przygotowano kilka propozycji. Wśród nich nie zabrakło na przykład stylowego biurka Azurro na giętych nogach, które pięknie zaprezentuje się we wnętrzach w stylu retro i o wystroju barokowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here