Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Nowoczesne techniki fryzjerskie i dostęp do wysokiej jakości włosów pozwalają na korygowanie swojego wyglądu bez drastycznych kroków. Przedłużanie i zagęszczanie włosów w salonie fryzjerskim jest skutecznym sposobem na zwiększenie objętości przerzedzonych na skutek choroby pasm albo podrasowanie swojej fryzury przed wielkim wyjściem. Ze względu na fenomenalne efekty zabiegu i szeroki dostęp do wysokiej jakości usług, przedłużanie włosów cieszy się coraz większą popularnością. O czym powinieneś wiedzieć, zanim oddasz się w ręce fryzjera? Sprawdź!

Przedłużanie i zagęszczanie włosów – dla kogo?

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów kierowane są przede wszystkim do osób, które:

  • borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów skutkującym powstawaniem prześwitów;
  • walczą z łysieniem o charakterze ogniskowym;
  • bezskutecznie próbują zapuścić włosy;
  • przygotowują się do ważnego wydarzenia, na przykład ślubu;
  • marzą o zupełnej metamorfozie.

Zdecydowaną większość klientów decydujących się na zabieg stanowią kobiety. Przedłużanie i zagęszczanie włosów może mieć charakter trwały lub jedynie okazjonalny. To, jak długo efekt będzie utrzymywał się na włosach, zależy przede wszystkim od wybranej techniki.

Techniki przedłużania

Fryzjerzy naturalny efekt zwiększenia objętości i wydłużenia pasm osiągają poprzez łączenie wyrastających z głowy pukli z dodatkowymi, cienkimi pasemkami. Mogą być one łączone ze sobą różnymi metodami, na przykład kanapkową, za pomocą mikro-ringów, ultradźwięków czy keratyny. Nowoczesne metody „na zimno” są łagodne dla włosów. Prawidłowo zamocowane przez profesjonalistę dopinki nie będą zsuwać się pomimo czesania, modelowania i mycia. Do przedłużania i zagęszczania używa się dopinek o kolorze i strukturze idealnie dobranych do wyglądu wyrastających z głowy kosmyków. Znacznie lepiej niż doczepy syntetyczne sprawdzają się pasemka z włosów naturalnych.

Zaufaj profesjonalistom

Efekt metamorfozy w dużej mierze zależy nie tylko od zastosowanej techniki i rodzaju doczepianych włosów, ale również umiejętności fryzjera. Przedłużanie i zagęszczanie włosów wymaga precyzji i zaangażowania, dlatego warto wybrać salon oferujący usługi na najwyższym poziomie. Cena zabiegu uzależniona jest od ilości i długości pasm, rodzaju włosów i metody, przeważnie waha się od 700 zł do kilku tysięcy. Osoby przedłużające włosy mogą cieszyć się nową fryzurą od 3 miesięcy do pół roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here