Jaki prezent na 18?

Osiemnaste urodziny to ważny moment w życiu każdego człowieka. To moment, kiedy oficjalnie wkracza on ze świata dzieciństwa w świat dorosłości. Przybywa swobód, praw, ale i obowiązków. To czas, kiedy zmienia się bardzo wiele, a młody człowiek może mieć poczucie, że nic już nigdy nie będzie takie samo. Nie oznacza to jednak założenia garsonki i przybrania poważnego wyrazy twarzy! Nadal można pozostać beztroskim i zachować w sobie dziecięcą radość i pogodę ducha, a wręcz jest to wskazane! Z okazji osiemnastych urodzin wielu nastolatków decyduje się na organizacje mniejszej lub większej imprezy, najczęściej z udziałem rodziny i przyjaciół, aby podkreślić wyjątkowość tego przełomowego dnia.

Osiemnaste urodziny

Sprawy wyglądają przeważnie tak: dostajesz zaproszenie, co oczywiście jest bardzo miłe, bo oznacza, że zajmujesz ważne miejsce w sercu solenizanta. Następnie otrzymujesz informację o obowiązującym dress code, więc wybierasz kreację, w jakiej się zaprezentujesz. Wtedy pojawia się myśl, że wypadałoby zakupić jakiś podarunek, przecież nie przyjdziesz z pustymi rękami… Teraz należy znaleźć odpowiedź na pytanie: jaki prezent na 18? To z pewnością musi być coś niezwykłego, przemyślanego, trafiającego w gust osoby, która ma zostać obdarowana.

Jaki prezent na 18?

Większość osób organizujących imprezę osiemnastkową wychodzi z pomocną dłonią i informuje najbliższe osoby o rzeczach, jakie chciałyby otrzymać. Zazwyczaj są to nieco droższe przedmioty, na których kupno sami nie mogą sobie pozwolić takie jak zegarek, laptop czy telefon. Co jednak jeśli solenizant pozostaje tajemniczy i najwyraźniej woli, aby prezenty były dla niego niespodzianką?

Po pierwsze, najlepiej jest dogadać się z kilkoma innymi osobami, które również zostały zaproszone i wspólnie złożyć się na podarunek. Pozwoli to na zakup czegoś droższego, co mogłoby stanowić zbyt duże obciążenie dla kieszeni jednej osoby. Później należy zastanowić się, co dana osoba lubi, jakie są jej pasje, kim chciałaby zostać w przyszłości. Jeśli urodziny obchodzi koleżanka, która pięknie maluje paznokcie i wiąże z tym swoją przyszłość, może warto postawić na zestaw lakierów hybrydowych wraz z lampą? Lub jeśli kolega jest zapalonym podróżnikiem, świetnie sprawdzi się mapa świata – zdrapka.

Jeśli nie jesteś na tyle blisko z solenizantem, dla dziewczyny na prezent zawsze świetnym rozwiązaniem będzie biżuteria, oczywiście pod warunkiem, że lubi ona nosić tego typu rzeczy. Dobrym i uniwersalnym pomysłem są też gry planszowe, najlepiej w wersji imprezowej – na pewno umilą wam przyszłe spotkania, a śmiechu będzie co niemiara! Jeśli wolisz postawić na coś, co będzie cię niewiele kosztować, a z pewnością wywoła uśmiech i łzy wzruszenia u obdarowanego, znakomicie sprawdzi się słój, w którym umieścisz karteczki ze wspólnymi wspomnieniami!

Jak widzisz, prezentów na 18 jest naprawdę wiele. Wystarczy odrobina kreatywności i dobrych chęci, a twój prezent z pewnością zadowoli osiemnastolatka!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDomy kopułowe
Następny artykułDom bez pozwolenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here